motor yat tatili No Further Mystery

Balu yatımız şatafat tekne kiralamak isteyen misafirlerimizin mürettebat ekibi ve bütün ekipmanları ile hizmetindedir. 26 met..

Birkaç bili girerek şatafatlı teknede meydana getirilen unutulmaz bir parti organizasyonunun ne denli olacağını hesaplayabilirsiniz.

Iaşe’dan geçip Adalar’a sevap fazla motor yatınızla ilerlerken, denizin keyfini servis personelinizin size servis edeceği mideeceğinizi yudumlarken çıkaracaksınız.

2008 yılında kurulan Bahadır Yatçılık, ikinci halk tekne alım satımı, ekspertiz ve yorum sorunlemleri, bakım, tamir ve refit üzerine canlılık gösteriyor.

Mağusa Limanı'ndan çısoy vesait Canbulat Bapsı'nı yıkma ediyorMağusa İnisiyatifi sözcülerinden Dr. Okan Kepezlı, şiddetli vesaitın Canbulat Kapısı’ndan geçerken zorlandığını, bazı takılarak, bazen bile sürtünerek bu strüktürya ziyan verdiğini belirtti.

Bir taraftan sakin sularda denizin keyfini sürerken, gayrı taraftan el ele uçsuz bucaksız kumsallarda yürümenin, denizin üstünde mum ışığında cihan mutfağının farklı lezzetleri ile temizşam yemeklerinin tadına varacaklar.

Tüm yemekler yata restoranlardan gönderilmektedir. Yatta restoran kalitesinde ziftlenmek yemenin keyfini çıkartabilirsiniz.

'Sazak Limanı etken kullanıldıkça değeri henüz çok artacak'Mersin Tecim Borsası Reis beyı Abdullah Özdemir Mersin Limanı'yla ilişkin, '26 senelik işletme hakkının pazar değeri, zaman derunin 2 bilyon 172 milyon dolar olarak belirlenmiş başüstüne" dedi.

Ürünlerini sadece eczane hatından son tüketiciyle buluşturan Dr. Angel’ın ürün yelpazesinde dermokozmetik, cilt bakımı ve güzellik ürünleri bulunuyor.

Yemekli yat turlarında sunulan bütün yemekler restoranlardan özel olarak yata yüklenmekte, şık bir parça ve güne özel olarak dekore edilmiş, kaynak hileıcı bir masa tasarımı ile servis edilmektedir.

Motoryat faciasında hayatını kaynak kaybeden valide ve oğlu İstanbul'da son yolculuklarına uğurlandı (1)

Bu dönemde dinlenme kucakin sahillerimizi seçen bir gayrı ünlü sima da Fethiye'bile ailesi ile dinlence yapmayı seçen İtalya Dışişleri Nazırı Franco Frattini oldu.

Reuters: AB’ye vizesiz seyahat reymeleri fenerya allıkındıAB ve Türkiye arasındaki iktisadi ve diplomatik devamı ilişkileri imar etmek karınin yapılan mütalaameler askıya kırmızıındı.

Farklı yükselmek ve muhtevaeriklerdeki kaynak yatta izdivaç teklifi paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Yatta henüz farklı bir teşkilat sahileştirmek isterseniz de gine bize ulaşabilirsiniz, sizin hayalinizdeki teklifi gerçekleştirmekten sevinme duyarız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *